Web Sayfamız Yayında
        Alış      Satış
 


Koaksiyel Aşırı Gerilim Darbe Koruyucular

kuaksiyel koruma iç yıldırımlık

Genellikle bina çatılarında bulunan uydu alıcılar, çanak antenler ile kablolu TV bina girişi gibi yıldırım gerilimi ve yahut ani aşırı gerilimin binanıza girişini sağlayacak koaksiyel data girişlerini koruyacak ürünlerimizin resimleri  görülmektedir. Bu ürünler data girişi öncesinde sisteme seri olarak monte edilmektedirler.
Farklı adaptörleri ve mekanizmaları ile her türlü sisteme uygun olarak kullanılabilirler. Bağlı oldukları Televizyon ve Televizyon sistemini korudukları düşünüldüğünde ne kadar ekonomik bir çözüm olduğu görülecektir
 
İzoleli Aşırı Gerilim Darbe Koruyucular
Paratoner tesisatı ile varsa yakınlarındaki yanıcı ve patlayıcı madde içeren yakıt tankları, doğalgaz boruları v.b. gibi yangın tehlikesi bulunan sistemler eş potansiyel oluşturmak amacıyla birbirine bağlanırken araya bu izoleli korumalar kullanarak kısmi izolasyon oluşturulmalıdır.Bu sistem yangın tehlikesi olabilecek yerlerdeki topraklamalar içinde kullanılabilir.Bu ürünlerin en önemli özelliği korumak için bağlandığı sistem üzerindeki herhangi bir kaçak akımı kendisi üzerinden toprağa veya eş potansiyel barasına verirken, sistem topraklaması üzerinden oluşabilecek deşarjlar için izole görevi görmesidir.
 
 
Web Tasarım PLUSGRUP